Sebastiana Burdē pārstāvētās “Dale Coyne Racing” komandas vadītājs Deils Koins apstiprinājis, ka francūzis šosezon vairs neatgriezīsies IndyCar čempionātā.

Kā jau ziņojām, Burdē piedzīvoja smagu avāriju Indianapolisas 500 jūdžu brauciena pirmajā kvalifikācijas kārtā, gūstot vairākas traumas, tostarp gūžas un iegurņa kaulu lūzumus. Par viņa aizvietotāju kļuvis austrālis Džeimss Deivisons, kurš 2009. gadā kļuva par atbalsta sēriju Indy Lights vicečempionu.

Burdē veikta operācija, kas risinājusies veiksmīgi un mediķu ziņojumā teikts, ka sportists juties labāk kā tika plānots. Palīdzējis arī fakts, ka Burdē ir fiziski attīstīts un trenēts, jo avārijas brīdī piedzīvots 118 gravitācijas konstanšu liels trieciens.

Pirms dažiem gadiem šāda avārija, iespējams, būtu laupījusi viņa dzīvību,” uzsver Koins. “Jāsaka liela pateicība “Dallara” šasiju ražotājiem. Mašīnas ir spērušas plašu soli uz priekšu pēc tam, kad Džastins Vilsons līdzīgā stilā guva iegurņa lūzumu 2013. gadā Fontanā. Mums teica, ka kādas 6 – 8 nedēļas Burdē būs uz kruķiem, bet ar to rehabilitācijas process nebeigsies.

1 KOMENTĀRS