Vien 4 stundas pēc uzvaras Indianapolisas 500 jūdžu brauciena kvalifikācijā, Skots Diksons ar sievu devies uz “Taco Bell” ātrās ēdināšanas restorānu, kur piebraucamajā celiņā saskāries ar bruņotiem laupītājiem.

Līdzīgā situācijā iekļuvis arī Diksona bijušais cīņu biedrs un trīskārtējais Indy 500 uzvarētājs Dario Frankiti. Abi laupīšanas upuri fiziskas traumas nav guvuši. Incidents noticis nepilnu kilometru no trases.

Par notikušo stāsta IndyCar veterāns Tonijs Kanāns: “Man bija jābūt kopā ar viņiem. Esmu no Brazīlijas, tādēļ šādās situācijās zinu kā rīkoties. Atradāmies komandu ekipējuma stāvvietā un nolēmām doties pēc ēdamā. Skaidrs, ka bija Diksona kārta uzsaukt. Kad viņš veica pasūtījumu ar atvērtu logu, laupītāji notēmēja ieroci viņa galvas virzienā un pieprasīja maku un telefonu. Viņam nebija līdzi savs maks, tādēļ atdeva sievas.

Tai pašā vakarā policijai izdevās aizturēt abus bruņotos laupītājus – 14 un 15 gadus vecus pusaudžus.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Mja… 14 un 15 gadus veci bruņoti laupītāji. Ko te lai vēl piebilst?! God bless America! …vai tomēr precīzāk būtu God bless wild wild West!
    P.s. Mūsu “Robina Huda” spēlītes internetā pret zvērinātajiem Alonso antifaniem (copyrights to Austin Powers (21. marts, 2016 at 20:28)) nobāl, izbalē un vispābā izkūp gaisā šo puišeļu priekšā.