“Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs ir pārliecināts, ka, neraugoties uz līdzīgo cīņu pirmajos sešos šīs sezonas posmos, “Ferrari” ir izteikti favorīti cīņā par titulu.

Man nav iebildumu pret to, ka šobrīd esam nedaudz vājāki. Cilvēkiem nepatīk, kad uzvar favorīti. Mēs tādi esam jau kopš sezonas sākuma ar neparedzamajām problēmām ar riepām. Šogad vēl nav bijis brīdis, kad abas mašīnas darbotos bez problēmām,” norāda Volfs.

Mēs redzējām fantastisku sniegumu no Valteri puses Krievijā, kam Luiss nespēja turēt līdzi, kamēr Barselonā abi braucēji bija mainītās lomās. Pat šajos posmos cīnījāmies ar stabilitāti abām mašīnām, kamēr “Ferrari” ir ātri jau no pirmā apļa. Uzskatu, ka visu šo laiku esam bijuši aiz viņiem.

Volfs gan norāda, ka viņi nav vienīgie, kas cīnās ar līdzīgām problēmām, par piemēru minot “Red Bull”, kuru atstatums līdz līderiem strauji mainās katrā posmā. “Ferrari” esot vienīgie, kurus tas neitekmējot, tomēr, ja “Mercedes” var atrast zelta vidusceļu, cīņā par titulu var atgūt apgriezienus. Jau iepriekš ziņojām, ka arī Nikijs Lauda uzskata, ka “Ferrari” bez problēmām nav noķerami.

8 KOMENTĀRI

  1. Vilks ģēlu runā, tāpēc šogad no Luisa es gaidu tikai 2 lietas – 116 front row startus un 69 pole position. Kad tas būs noticis, tālāk jau kā tajā slavenajā teicienā – “pēc manis kaut vai ūdens plūdi”. 🙂 Būs jāuzraksta uzmundrinoša vēstule Vilkam un Laudam, lai kārtīgi uzlabo to Meršu tačku visas sezonas garumā, jo es netaisos pārcelt savu “atvadu balli” uz nākamo sezonu.

    • Man labi jau ir kopš 2013.g. pašām beigām, tāpēc par un ap F1 notiekošo esmu kļuvis ļoti pielaidīgs (neprasu vairs Meršus iznīcināt visus savus konkurentus, tik vien kā vēl 7 front row startus un 5 pole position Luisam) un mazliet arī “izlaidīgs” (pat “Enemy of the State” Māri ar viņa gaspažu un viņa mazo, mazrejošo francūzi gribu gardi pacienāt un iepriecināt ar reālu baļļuku par godu tik svarīgiem F1 jauniem rekordiem un no tiem sekojošām manām atvadām no F1) 😀