Divkārtējais pasaules čempions Fernando Alonso paziņojis, ka ir gatavs palikt “McLaren Honda” arī nākamajā sezonā, ja Vokingā bāzētā komanda līdz septembrim spēs atgriezties uz uzvaru takas.

Tā kā “McLaren” šosezon vēl nav izdevies gūt kaut punktu, šāds scenārijs nav pārlieku ticams, tādēļ ar gandrīz drošu garantiju Alonso izteikumus var tulkot kā lēmumu pamest komandu šī gada beigās, lai gan pats Alonso neapstiprina, ka mērķa nesasniegšana garantēs “McLaren” pamešanu.

Eļļu ugunij piešāvis arī “McLaren” vadītājs Zaks Brauns, kārtējo reizi veltot skarbu kritiku “Honda” virzienā un neslēpjot, ka, ja nesekos straujš progress, sadarbību nāksies pārtraukt. “Pēc trim gadiem kopā neesam tur, kur cerējām būt. Zaka komentāri mani nepārsteidza – gan viņš, gan visa komanda vēlas atgriezties cīņā par tituliem, tomēr esam tālu no tā. Šādos gadījumos kaut kas ir jāmaina komandas iekšienē,” norāda Alonso.

“F1LV

Spāņu braucējs arī paziņojis, ka pagaidām plāno palikt F1, jo šī tomēr ir motorsporta virsotne un, ja neizdosies vairāk izcīnīt čempiona titulu, vienmēr ir iespēja doties uz citām sērijām, kur to var paveikt. Alonso arī veltījis kritiku idejai par kalendāra paplašināšanu līdz 25 posmiem sezonā, norādot, ka tas ir pārāk prasīgs režīms gan pret braucēju, gan komandu. Alonso debijas sezonā 2001. gadā kalendārā bija tikai 17 Grand Prix izcīņas.

3 KOMENTĀRI

 1. Spānim tik un tā vairs nav daudz laika iekš F1 atlicis, jo:
  Alonso will quit F1 if calendar grows to 25 races!
  http://www.f1fanatic.co.uk/2017/05/31/f1-fanatic-round-up-3105-3/
  “I read that they want to make a championship of 25 races. When I started in F1 there were 16, now there are 20. If they tell me there are 25 I will retire!”
  Šaubu nav, ka GP skaits tikai palielināsies kā tas vienmēr ir noticis jau kopš 1950.g. sezonas (7 GP bija tajā sezonā).
  Ka tik nesanāk tā ka šī sezona ir pēdējā ne tikai man, bet arī Alonso. Ko tad darīs visi Šu-Feta fani tobiš spāņa heiteri?! 😀

  • Nevaru vien sagaidīt kad gan tu gan tavs spāņu protežē pametīsiet F-1. :))) Tad vienreiz būs miers un tautai labs prāts.

   p.s. tavu pliko kaķa pornogrāfiju vajadzētu aizvest pie mana dukša Ričija kur tas to vienā setā izjauktu “rezerves daļās”! :)))