Atklāts, ka šī mēneša sākumā Lielbritānijā reģistrētas vairākas jaunas kompānijas – “Force One Grand Prix”, “Force One Racing”, “Force One Team”, “Force One Technologies”, “Force One Hospitality” un “Force One Brand” – visas uz ilggadējā Vīdžeja Maljas finanšu konsultanta Tiruvannamalai Laskšimi Kantana vārda.

Jau iepriekš rakstījām, ka Malja ir gatavs veikt brenda maiņu, sakarā ar globalizāciju un zemo sponsoru interesi Indijā, kamēr starptautiskus uzņēmumus aptur tieši saistība ar plaši apdzīvoto Āzijas zemi.

Tā kā vēl nav zināms, kā tieši pilnajā nosaukumā komanda turpmāk sauksies, tādēļ nopirktas tiesības uz vairāku vadošo variantu vārdiem. Līdz ar to ir gandrīz pilnībā skaidrs, ka komanda, kas F1 ienāca kā “Jordan” un tad caur “Midland” un “Spyker” kļuva par “Force India”, visticamāk, jau no 2018. gada sezonas kļūs par “Force One”.

Lai to paveiktu oficiāli, jāsaņem zaļā gaisma arī no FIA un F1 komisijas. Bernija Eklstouna laikos to varēja izdarīt tikai, ja tam bija spēcīgs pamatojums, tomēr “Force India” pārstāvji ir pārliecināti, ka šai jautājumā problēmas neradīsies. Noteikumi radīti, lai fani ilgtermiņā varetu vieglāk atpazīt un piešķirtu tām identitāti.