Foto: Renault Sport F1

Pēc vakardien aizvadītajiem testiem ar “Renault” Roberts Kubica paziņojis, ka nav apmierināts par 100 procentiem, neraugoties uz konkurētspējīgajiem apļu laikiem un vairāk nekā 600 kilometru veikto distanci.

Protams, esmu apmierināts, bet ne pilnībā. Lielākā problēma ir tā, ka šai mašīnai ir ļoti maz kopīga ar visām, kurām esmu braucis pirms tam. Šādos gadījumos paiet diezgan ilgs laiks līdz izdodas pilnībā adaptēties,” stāsta Kubica.

“F1LV

Kad es te ierados, Niko Hulkenbergs teica, ka tad, kad būšu spējīgs braukt, varēšu braukt ar jebko. Protams, ka tas nebija viegli, tomēr izbaudīju braucienu. Mierīgi varētu braukt vēl vienu dienu, tā ka domāju, ka ar fizisko sagatavotību problēmu nav.

32 gadus vecais poļu braucējs arī atzina, ka nejuta sāpes rokās, tomēr karstais un mitrais gaiss viņu esot pamatīgi nogurdinājis, tomēr tas esot pilnīgi normāli, jo 8 stundu laikā Kubica no mašīnas izkāpis tikai vienu reizi uz 10 minūtēm. Arī pielāgošanās daudzajām pogām un slēdžiem uz stūres neesot bijusi problēma.

Kubicas ēnā šajos testos palika “McLaren” spožais talants Lando Noriss, kurš 17 gadu vecumā vakar uzrādīja otro labāko rezultātu. “Lando mūs apbūra ar savu profesionalitāti un ātrumu.Viņš ļoti ātri pielāgojās MCL32 modelim jau savā pirmajā piegājienā. Viņa sniegtā informācija inženieriem bija precīza un ļoti vērtīga. Lando pilnīgi noteikti ir potenciāls kļūt par zvaigzni, turklāt jau šobrīd ar viņu rēķināmies testu braucieniem,” jauno britu slavē “McLaren” komandas vadītājs Ēriks Buljē.