Foto: McLaren

Aizvadītais posms Singapūrā “McLaren” komandai pagāja dalītām emocijām – Stofels Vandūrns sasniedza karjeras labāko rezultātu (7. vieta), kamēr Fernando Alonso bija izredzes pacīnīties par vēl augstākiem rezultātiem, tomēr starta sadursme to liedza. Malaizijā komandu gaida grūtāka cīņa.

Fernando Alonso: “Pēc Singapūras nedienām esmu apņēmības pilns sēsties atpakaļ mašīnā un Malaizijā tikt tālāk par pirmo līkumu. Protams, esmu sarūgtināts par pēdējo posmu, turklāt to ir grūti slēpt, ja esi upura lomā. Mums bija potenciāls būt konkurētspējīgiem – šādas iespējas šogad nav bijušas daudz, tādēļ žēl, ka nevarēju atvest komandai punktus, tomēr tā mēdz gadīties. Apstākļi Malaizijā būs diezgan līdzīgi Singapūrai – karsts, mitrs, izaicinošs braucējiem un mašīnām. Trases konfigurācija nav pārāk piemērota mūsu formulām, tomēr cīnīsimies cik spēka. Šogad vēl palikuši 6 posmi, kuros centīsimies ielikt visu savu enerģiju, lai sasniegtu maksimālo rezultātu katrā no tiem. Regulējumu ziņā Sepanga var radīt galvassāpes – garās taisnes prasa jaudu un lielu maksimālo ātrumu, tomēr trase ir ļoti dažāda, tādēļ taisnēs zaudēto centīsimies atgūt lēnajos līkumos. 2018. gada mašīnas šeit būtu daudz ātrākas. Ceru izvairīties no drāmas startā un aizvadīt labu braucienu.

“F1LV

Stofels Vandūrns: “Singapūra manā garāžas pusē bija ļoti veiksmīga, tādēļ uz šāda pozitīva viļņa arī dodos uz Malaiziju. Visu nedēļas nogali jutos spēcīgs, turklāt spējām parādīt stabilu sniegumu katrā sesijā. Žēl, ka neizdevās gūt punktus ar abām mašīnām, jo Fernando bija pelnījis labu rezultātu, tomēr viņam nepaveicās, tomēr uz Kualalumpuru dodamies ar mērķi saglabāt konkurētspēju. Arī Malaizijā līdz šim vēl neesmu sacenties. Žēl, ka šī ir pēdējā reize, kad dodamies uz šo trasi, tomēr tas ir vēl viens iemesls censties sasniegt pēc iespējas vairāk. Trase izskatās interesanta – izaicinoša, līdzīgos apstākļos kā Singapūra, kā arī, cerams, ar potenciālu parādīt mūsu komandas spējas. Protams, “McLaren” mašīnām tā nav tik piemērota, tādēļ jābūt piesardzīgiem, tomēr vērojot pagājušo gadu sacīkstes, negaidītu pavērsienu un lietusgāžu iejaukšanās ir ļoti bieža. Cerēsim, ka varēsim iejaukties cīņās ar mašīnām, kas šogad bijušas nedaudz ātrākas.