Foto: F4SEA

Komiski noslēgušās Dienvidaustrumāzijas Formula 4 čempionāta sacīkstes, kur neviens no deviņiem uz starta izgājušajiem braucējiem nespēja sasniegt finiša līniju.

Sākotnēji tika paredzēts, ka pirmais brauciens risināsies piektdien, tomēr Romēna Grožāna avārijas dēļ, tika veikti remontdarbi drenāžas sistēmas vākam, kā rezultātā F4 sacīkstes tika pārceltas uz sestdienas rītu. Brauciens aizritēja bez liekas drāmas, tomēr komandām nebija daudz laika, lai sagatavotu nepieciešamo degvielas uzpildi otrajam braucienam.

Sacīkstēm bija jānoslēdzas pēc astoņiem apļiem, tomēr četri dalībnieki ar pirmā brauciena uzvarētāju Danielu Čao priekšgalā palika trases malā jau sestajā aplī, kamēr vēl četriem cīņa noslēdzās apli vēlāk. Tā kā vairākas mašīnas atradās bīstamā vietā, trasē tika izsaukta drošības mašīna.

“F1LV

Keins Šeferds bija vienīgais, kurš varēja ieņemt savu vietu aiz drošības mašīnas. Otrajā līkumā arī viņš nobrauca malā un drošības mašīna pēdējo apli veica vienatnē. Viņš tika atzīts par uzvarētāju, jo oficiālie rezultāti tika ņemti vērā pēc septītā apļa.