Šajā nedēļas nogalē Ostinā sacīkstes “Renault” komandai būs īpašas – pēc nepilnu divu sezonu sadarbības Džolions Palmers atstādināts no pamatsastāva braucēja amata. Viņa vietu ieņems “Toro Rosso” zvaigzne Karloss Saincs, kurš ir apņēmības pilns sevi apliecināt jau no pirmā posma.

Karloss Saincs: “Esmu pievienojies jaunai komandai un ceru, ka pāreja būs veiksmīga jau no paša sākuma. Mūs gaida grūts darbs, jo jāapgūst ļoti daudz jauna, kā arī jāsatiek daudz cilvēku. Darīšu visu, lai demonstrētu savu labāko sniegumu, cik ātri vien iespējams, lai gan zinu, ka būs nepieciešams laiks, lai pilnībā adaptētos, tomēr esmu pārliecināts par sevi.

Ir svarīgi laicīgi sajust darba principus gan “Renault” komandā, gan sēžot formulā. Šis pamatīgais izaicinājums mani motivē. Man vēl jāatrod mašīnas iespēju griesti, jāaprod ar stūri un tamlīdzīgām lietām, taču ir svarīgi sezonu noslēgt veiksmīgi. man ir patiess prieks vērot, ar kādu darba ētiku strādā cilvēki Enstonā, cenšoties atgriezties F1 virsotnē. Viņi var justies droši, ka es nebremzēšu mašīnas progresu un trasē centīšos parādīt visu, uz ko spēkrats ir spējīgs.

Ostina ir viena no manām mīļākajām trasēm, turklāt pērn te aizvadīju vienu no saviem karjeras labākajiem posmiem, finišējot sestajā vietā. Varu uz Ameriku braukt ar pārliecību, ka Ostinā spēju būt ātrs. Vajag tikai pielāgoties mašīnai un inženieriem. Pirmais sektors ir īpašs. Var just, ka trase ir moderna un lieliski dizainēta – ļoti ātra ar straujiem pagriezieniem un augstiem G spēkiem. Šāda tipa trases man patīk, turklāt lieliski varēšu izmēģināt R.S.17 modeļa spēju robežas.

Ar Niko atrodamies ļoti tuvu čempionāta kopvērtējumā, tomēr trasē īpaši daudz cīņu savā starpā nav bijušas. Nespēju sagaidīt, kad varēsim strādāt kopā. Uzskatu, ka viņš ir viens no talantīgākajiem braucējiem čempionātā. Niko ir pietiekami pieredzējis, tādēļ ceru, ka varēšu daudz mācīties no viņa. Ceru, ka līdz sezonas beigām kopīgi spēsim palīdzēt komandai pacelties konstruktoru kausa ieskaitē.