“McLaren” komandas braucējam Stofelam Vandūrnam un “Toro Rosso” jaunākajam ieguvumam Brendonam Hārtlijam šīs būs pirmās sacīkstes Ostinā, tomēr abu izredzes uz augstvērtīgu rezultāti samazinājušās pēc starta pozīciju sodiem par jaudas agregāta komponenšu maiņas.

Vandūrns saņēmis piecu starta vietu sodu par dzinēja maiņu, saņemot astoto “Honda” ražojumu šajā sezonā. “Honda” jau paguvuši paziņot, ka Ostinas trase būs piemērotāka viņu specifikai un komandai nevajadzētu zaudēt tik daudz, cik Suzukā. Viņa komandas biedrs Fernando Alonso, kurš vakar pagarināja līgumu ar komandu uz nākamo gadu, izmantos to pašu dzinēju, ko lietoja pirms divām nedēļām Suzukā.

Tikmēr “Toro Rosso” braucēja Brendona Hārtlija mašīnai nomainītas visas iespējamās dzinēja komponentes, kas garantē jaunzēlandieša startēšanu no beigām, neatkarīgi no kvalifikācijā uzrādītā rezultāta. Komandas vadītājs Francs Tosts pavēstījis, ka otra mašīna, ko sezonas atlikušajā daļā izmantos Daņila Kvjats līdzīgā situācijā nonāks nākamajā posmā Meksikā.

“F1LV

Parādījušās baumas, ka arī “Red Bull” braucējam Maksam Verstapenam nāksies tikt pie starta vietu soda, tomēr 20 gadus vecais sportists nevēlējās ne apstiprināt, ne noliegt šo informāciju.