Matiasa Ekstroma un Reiņa Nitiša šīs sezonas komandas biedrs Topi Heikinens ir pametis EKS komandu, ziņo “Autosport”.

Heikinens EKS sastāvā aizvadīja divas sesonas un guva četrus goda pjedestālus, bet abus gadus kopvērtējumā pabeidza septītajā vietā, palīdzot EKS vienībai izcīnīt komandu titulu 2016.gadā. Šobrīd EKS komanda vēl nav apstiprinājusi savus 2018.gada plānus.

“Pēc diviem lieliskiem gadiem, startējot ar “Audi S1 RX” mašīnu FIA Pasaules Rallijkrosa čempionātā, ir pienācis laiks atvadīties no EKS komandas,” paziņoja Haikinens ar sociālo mediju starpniecību. “Esmu priecīgs, ka spēju kāpt uz goda pjedestāla Vācijā – vienā no savām pēdējām sacīkstēm komandas sastāvā. Tagad ir pienācis laiks nākamajam solim manā karjerā. Pagaidām vēl nezinu, kas tas būs, bet ceru paziņot jaunumus jau janvārī.”

“F1LV

Savu rallijkorsa karjeru Heikinens sāka 2010.gadā ar “Saab 93”, bet 2012.gadā jau startēja “OlsbergsMSE” komandas sastāvā ASV notiekošajā Global Rallycross čempionātā, kur 2013.gadā izcīnīja čempiona titulu. 2014.gadā viņš pievienojās “Marklund Motorsport” komandai, izcīnīja uzvaru Beļģijas posmā un pabeidza sezonu trešajā vietā kopvērtējumā.