Formula E čempionāta īpašnieki noslēguši vienošanos ar elektrisko tehnoloģiju kompāniju “ABB”, kas kļūs par čempionāta galveno sponsoru. Alehandro Agags jau šo nosaucis par vēsturisku notikumu, jo pirmo reizi FIA pārziņā esošam čempionātam būs titulsponsors. Vienošanās noslēgta uz vairākām sezonām, turklāt čempionāta oficiālais nosaukums nu būs ABB FIA Formula E ;cempionāts. Abu organizāciju līdzīgā darbības sfēra un mērķi kļuva par galveno iemeslu sadarbības uzsākšanai.

Pēc nesenajām nesaskaņām ar Monreālas domes vadītāju tika atcelts vasarā paredzētais Monreālas ePrix dubultposms, kam vajadzēja kļūt par šīs sezonas noslēdzošajām Formula E sacīkstēm. Šobrīd tiek meklētas alternatīvas, un kā reālākā kandidatūra šobrīd ir Anglijas pilsēta Birmingema. Kā viens no galvenajiem Birmingemas plusiem tiek uzsvērta bāze, kur jau iepriekš notikušas Superprix, Formula 3000 un BTCC sacensības, kas ievērojami atvieglo loģistikas aspektu. Par rezerves variantiem tiek uzskatīta Norisringa, Doningtona un Brendsheča.

“F1LV

Paredzēts, ka Formula E dalībnieku loks paplašināsies jau nākamsezon. Šobrīd čempionātā startē 10 komandas, tomēr no 2018./2019. gada sezonas tas tiks palielināts līdz 11, vēl pirms “Mercedes” un “Porsche” pievienošanās 2019. gadā. Tā kā noteikumos ir punkts par maksimāli 12 komandu dalību, paplašināšanās nozīmētu, ka vienai no komandām savu vietu čempionātā 2019. gadā nāksies zaudēt. Jau šobrīd tiek ziņots par iespējamo “Venturi” un “Mercedes” sadarbību.