Atkārtojot 2014. gada triumfu, par čempionu sacīkšu (Race of Champions) uzvarētāju šogad kļuva bijušais F1 braucējs Deivids Kulthārds, abos fināla braucienos pārspējot titulēto rallija un rallijkrosa zvaigzni Peteru Solbergu.

Neraugoties uz nelielu pieskaršanos sienai cīņā ar Tomu Kristensenu finiša spurtā, Kulthārds izcīnīja 3 uzvaras apakšgrupa, droši iesoļojot ceturtdaļfinālā, kur tika galā ar IndyCar braucēju Raienu Hanteru-Reju, kurš savā grupā piekāpās pagājušā gada čempionam Huanam Pablo Montoijam. Kolumbieša cīņa noslēdzās ceturtdaļfinālā, kurš viņš zaudēja citam veterānam Tomam Kristensenam. Dānis arī pusfinālā nespēja pieveikt Kulthārdu.

Pieredze spēlēja lielu lomu arī otrā zarā, kur līdz pusfinālam aizcīnījās abi pasaules rallijkrosa “Volkswagen” komandas braucēji Solbergs un Kristofersons, kuram šī bija pirmā pieredze čempionu sacīkstēs. Tikmēr ceturtdaļfināla barjeru nespēja pieveikt IndyCar čempions Džozefs Ņūgārdens un F3 zvaigzne Džoels Ēriksons.

“F1LV

Ēriksona principiālais sāncensis Eiropas Formula 3 čempions Lando Noriss cīņā ar Renē Rastu piedzīvoja avāriju ar “Xtreme Pickup”, tā rezultātā savainojot roku un izlaižot pēdējo braucienu. Apakšgrupas kārtu nespēja pārvarēt arī vakardienas nāciju kausa uzvarētāji Timo Bernards un Renē Rasts, kā arī finālists Elio Kastronevess.

Pasākumu lieliski papildināja aizraujošais šovs ar motokrosa trikiem, vietējām drifta zvaigznēm un kaskadiera Terija Granta paraugdemonstrējumiem. Tāpat braucējiem bija iespēja sevi pierādīt pie RoC simulatora stūres.

1 KOMENTĀRS