“Red Bull” komanda šodien publicējusi pirmos fotoattēlus ar savu 2018. gada F1 sezonas modeli RB14, ar īpašu pirmssezonas krāsojumu.

Daniels Rikjardo jau šodien veiks pirmos izmēģinājuma braucienus filmēšanas dienā Silverstounas trasē. Šis krāsojums gan nav modeļa gala versija, un dizains, kas tiks lietots sacīkstēs tiks publiski atrādīts tikai pirms testiem Barselonā pēc nedēļas.

Arvien redzamākas ir galvenā atbalstītāja “Aston Martin” reklāmas, kamēr pašu spēkratu rotā zilie un melnie toņi, turklāt pazudušas ‘haizivs spuras’ un ‘T-wings’, kamēr mašīnas priekšpusi rotā ‘halo’ braucēja aizsardzības sistēma.

“F1LV

Lai gan pēdējos gados par tendenci kļuvusi prezentācijas atlikšana uz pēdējo brīdi, “Red Bull” komanda neredz iemeslu vilcināties. Tā vietā darbs pie mašīnas turpināsies, lai izvairītos no liekām problēmām pirmajās testu dienās.

Uzreiz pēc attēlu izplatīšanas, “Red Bull” komada Silverstonas trasē veica pirmo testu braucienu, lai pārbaudītu visu sistēmu un sensoru darbību, gatavojoties pirmajai nopietnajai testu sesijai Barselonā. Pie stūres sēdās Daniels Rikardo.