Šodien Barselonā pirmo reizi trasē devās 2018. gada Formula 1 mašīnas, ļaujot gūt pirmo mērauklu par katras komandas paveikto mājasdarbu. Pilnvertīgus testus aizvadīt traucēja laikapstākļi, tomēr Danielam Rikjardo kā vienīgajam izdevās sasniegt 100 apļu robežu (vairāk kā pusotra sacīkšu distance).

Pie tam allaž smaidīgais austrālietis uzrādīja arī ātrāko apļa laiku 1m20.179s, par 0.17 sekundēm pārspējot Valteri Botasu no pagājušās sezonas čempionvienības “Mercedes”. Jāuzteic arī “Renault” – pārliecinoši ceturtajā vietā iekārtojās Niko Hulkenbergs, tikmēr “Toro Rosso” ar “Honda” dzinēju problēmu nebija – Brendons Hārtlijs trasē pavadīja 93 apļus.

Sesija divreiz tika apturēta – Fernando Alonso no rīta palika bez aizmugurējā laba riteņa,kā dēļ zaudēja vairākas stundas, bet “Force India” braucējs Ņikita Mazepins sagriezās īsi pirms pusdienām, kā rezultātā rozā mašīna šodien trasē pavadīja tikai 22 apļus.

Testi turpināsies līdz pat ceturtdienai, un arī turpmāk visiem notikumiem variet sekot F1.LV piedāvātajās teksta tiešraidēs.