PSRX Volkswagen Sweden” komanda šodien Autoštadā, Volfsburgā ir oficiāli prezentējusi savu 2018.gada FIA World Rallycross modeli “Volkswagen Polo R Supercar”.

Pērn komanda ar astoņām uzvarām 12 posmos izcīnīja komandu titulu un Johans Kristofersons ar septiņām uzvarām Rīgas posmā kļuva par 2017.gada čempionu. Arī jaunajā sezonā komandas pilotu sastāvs paliks nemainīgs: Johans Kristofersons un Peters Solbergs.

Foto: Edgars Beļakovs

Es krietni labāk vēlētos, lai manam ofisam būtu četri riteņi un drošības karkass…

Peters Solbergs

“Pagājušā gadā mana un manas komandas PSRX pievienošanās “Volkswagen Sweden” notika ļoti vēlu, taču mums izdevās sasniegt lieliskus rezultātus,” skaidro Peters Solbergs. “Tagad mūsu uzdevums ir turpināt attīstību un gūt jaunus panākumus, taču tas nebūs viegli. Pats pa ziemu pārāk daudz laika pavadīju pie rakstāmgalda, taču es krietni labāk vēlētos, lai manam ofisam būtu četri riteņi un drošības karkass. Es esmu sacīkšu braucējs un nevaru sagaidīt sacīkstes.”

Šajā sezonā sīvākā sāncensība “PSRX Volkswagen Sweden” komandai būs no vienībām, kas ieguvušas lielāku vai mazāku autoražortāju atbalstu: “EKS Audi Sport”, “Team Peugeot Total” un “Olsbergs MSE”. Jaunā sezona sāksies 14.-15.aprīlī ar posmu Barselonā. Jau ziņojām, ka šogad trīs latvieši Jānis Baumanis, Reinis Nitišs un Artis Baumanis tiks pārstāvēti trīs dažādās klasēs.