Ungārijā Hungaroringa trasē aizvadīti divu dienu Eiropas F3 čempionāta testi, kuros pirmajā dienā ātrākais bija Mihaela Šūmahers dēls Miks, kurš pārstāv “Prema” komandu, bet otrajā Alekss Palū, kurš startē “Hitech GP”.

Šūmahers pirmajā dienā savu rezultātu uzrādīja jau pirmajā testu stundā un tas tā arī palika nepārspēts. Aiz Mika Šūmahera ierindojās Alekss Palū, kurš zaudēja nieka 0,044s. “Prema” komanda pirmajā pieciniekā tika pārstāvēt vēl ar trīs pilotiem, starp kuriem bija arī igaunis Ralfs Ārons, kurš uzrādīja 4.rezultātu, zaudējot 0,074s. Otrs igaunis Juri Vips, kurš šogad debitēs Eiropas F3 čempionātā un pārstāvēs “Motopark” komandu, uzrādīja 13.apļa laiku.

Otrajā testu dienā dominēja Palū, kurš pērn izcīnīja trešo vietu Jāpānas F3 čempionātā, kā arī startēja Formula 2 un Formula V8 3.5 sērijās. Aleksa Palū pārsvars par tuvāko sekotāju un “Hitech” komandas biedru Enāmu Ahmedu bija 0,226s. Trešo laiku uzrādīja ātrākais no “Prema” braucējiem Ralfs Ārons, kuram šī būs jau trešā sezona F3 čempionātā, bet ceturtais palika Miks Šūmahers.

“F1LV

Eiropas F3 čempionāta pirmais posms notiks 11.-13.maijam Po trasē, Francijā.