4 Mick Schumacher (DEU, PREMA Theodore Racing, Dallara F317 – Mercedes-Benz), FIA Formula 3 European Championship Test Spielberg (AUT) - 26. - 27. March 2018

Miks Šūmahers uzrādīja ātrāko apļa laiku arī “Red Bull Ring“ trasē, kur pirms Eiropas F3 čempionāta sezonas sākuma norisinājās divu dienu testi.

Arī Hungaroringa trasē ātrākais bija septiņkārtējā pasarles čempions dēls Miks, kurš pārstāv “PREMA” komandu un ir viens no igauņa Ralfa Ārona komandas biedriem. Ralfs Ārons šajos testos turējās ēnā, uzrādot lēnāko laiku no četriem “PREMA” braucējiem un 17.rezultātu no 24 pilotiem. Kā sarunā ar F1.LV portālu atzina Ralfs Ārons, tad līdz pirmajam posmam Po trasē nevienam nav īsti zināmi patiesie spēku samēri.

“Testos visi mēģina dažādas lietas, piemēram “Mercedes” testēja dažādus dzineju regulējumus un tas ļoti ietekmē pilotu laikus,” skaidroja Ralfs Ārons. “Pirmajā testu daļā Ungārija es stabili biju ātrākais no komandas, bet šogad būs ļoti sīva cīņa. Par galvenajiem pretendentiem uzskatu Miku (Šūmaheru), Aleksu Palū un noteikti arī Denu Tiktumu.”

“F1LV

Testos Austrijā pamanāmi ātrs bija arī otrs igaunis Juri Vips, kuram šis gads būs pirmais Formula 3 čempionatā. Otrajā dienā Vips testus pabeidza ar ceturto labāko apļa laiku.