Bahreinas GP uzvarētājs Sebastians Fetels aizstāvējis savu galveno konkurentu cīņā par titulu Luisu Hamiltonu, pēc tam, kad britu sportists ne pārāk glaimojošiem vārdiem nosauca Maksu Verstapenu uzreiz pēc sacīkšu finiša.

Gatavojoties apbalvošanas ceremonijai, braucēju telpā atradās TV ekrāns, kurā bija redzama sadursme, kas Bahreinas GP pirmajos apļos notika starp Luisu Hamiltonu un Maksu Verstapenu. Ieraudzījis video sižetu Hamiltons neslēpa savu sarūgtinājumu, veltot rupju vārdu Verstapena virzienā (angliski: ‘dickhead’). Pēc apbalvošanas ceremonijas braucēji devās uz preses konferenci, kur žurnālists apvaicājās Hamiltonam, par to, ko tieši “Mercedes” braucējs esot teicis.

Pirms Hamiltons paguva atbildēt, sarunā iejaucās Sebastians Fetels. “Vai drīkstu atbildēt? Tas nav godīgi – nezinu, ko tieši Hamiltons izdarīja, tomēr mēs visi esam bijuši šādās situācijās. Mēs cīnāmies ritenis pie riteņa, atrodamies cieši viens pie otra. Skaidrs, ka tas sniedz pamatīgu adrenalīna devu. Vai jums liekas, ka, ja futbolistam spēles laikā piespraudīs mikrofonu, viss ko viņš teiks būs jauks, it īpaši, kad tiks apstādināts un pagrūstīts? Manuprāt, šis jautājums ir bezjēdzīgs, un no situācijas nav jēgas uzburt drāmu. Mēs vienkārši sacenšamies, un mirkļa karstumā varam pateikt jebko. Ja es iesitīšu tev pa seju, šaubos, ka viss, ko tu man teiksi būs: “Sebastian, tas nebija jauki!”. Tā ir cilvēciska reakcija. Dažkārt jūtos, ka jautājumi ir pārāk mākslīgi un tiek meklētas intrigas tur, kur tādu nav.

Es sapratu, ka man ir jāatkāpjas, tomēr viņš turpināja nogriezt ceļu. Man nebija kur palikt, tādēļ mēs saskrējāmies. Esmu ļoti pateicīgs, ka manai mašīnai netika radīti bojājumi un varēju turpināt braucienu. Tas pamatīgi sarežģītu situāciju, jo man prātā ir vienīgi čempiona tituls, un divas cīņas jau ir zaudētas. Čempionāta kopvērtējumā man ir 17 punktu deficīts pēc diviem posmiem. Cerams, nākamajā posmā varēsim aizvadīt labāku cīņu ar “Ferrari” komandu,” piemetināja Hamiltons.