“Ferrari” komandai Bahreinas GP pagāja mainīgām sekmēm – kamēr Sebastians Fetels atnesa komandai otro uzvaru šosezon, Kimi Raikonenam sacīkstes noslēdzās pēc incidenta boksos. Kā izrādās mehāniķis notikumā guvis traumas, bet komanda sodīta ar bargu naudas sodu.

Mehāniķis bija atbildīgs par “Ferrari” aizmugurējā kreisā riteņa pieskrūvēšanu, tomēr notika aizkavēšanās ar iepriekšējā komplekta noskrūvēšanu, tādēļ mehāniķis pat nepaguva sākt savu darbu, kad Raikonenam jau tika dota zaļā gaisma pamest boksus. Tā rezultātā komandas pārstāvis tika notriekts uz zemes un negadījumā lauza kāju divās vietās, bet Raikonens no Bahreinas GP izstājās.

Kimi Raikonens pēc sacīkstēm norādīja, ka nav nojautis par problēmām līdz tās netika paziņotas pa radio. Somu sportists novēlēja Frančesko ātru atveseļošanos, tomēr neuzskata, ka būtu varējis ko darīt citādāk, jo līdzko tiek dota zaļā gaisma, sportists vairs nekavējas ne mirkli.

Pēc sacīkstēm “Ferrari” tika sodīti ar 50 000 EUR naudas sodu, atsaucoties uz noteikumu punktu par bīstamu braucēja laišanu trasē, kas apdraud personāla drošību.

Šis ir jau trešais sods, kas šogad piešķirts par braucēja nedrošu sūtīšanu trasē, jo “Haas” komanda tika sodīta, kad abi braucēji Romēns Grožāns un Kevins Magnusens Austrālijas GP devās trasē ar nekārtīgi pieskrūvētiem riteņiem. Pašu Raikonenu līdzīgas problēmas piemeklēja piektdienas treniņbraucienos.