Intrigas ap Indianapolisas 500 jūdžu braucienu norimušas un aizvadītajā nedēļas nogalē IndyCar braucējiem jau nācās aizvadīt divas sacīkstes Detroitā. Tajās pie uzvarām tika titulētie veterāni Skots Diksons un Raiens Hanters-Rejs, kamēr Aleksandram Rosi ar spožu braukšanu un dārgu kļūdu neizdevās sasniegt cerēto rezultātu.

Sestdienas brauciena startā pole position ieguvējs Marko Andreti noturēja pirmo pozīciju priekšā Skotam Diksonam, Robertam Vikensam, Aleksandram Rosi un Raienam Hanteram-Rejam. Rosi apsteidza Vikensu un pakāpās uz trešo pozīciju. Andreti nespēja atrauties no Diksona un Rosi, bet pamazām viņu panāca arī Reihals. Ātrs pirmais pitstops ļāva vadības grožus pārņemt Hanteram-Rejam, tomēr pēc sava otrā pitstopa viņš nonāca aiz Diksona un Reihala, bet atstāja Anreti un Rosi sev aizmugurē. Reihals piedzīvoja avāriju, līdz ar to trasē tika sūtīta drošības mašīna. Diksona pārsvars bija izdzisis. Viņam sekoja Hanters-Rejs, Andreti, Rosi, Džounss un Sato, kurš restartā pakāpās vienu pozīciju. Čārlijs Kimbals sadūrās ar Santino Feruči, liekot vēlreiz trasē doties drošības mašīnai. Pēdējos apļos Rosi izdevās apsteigt komandas biedru Andreti un pakāpties uz trešo pozīciju.

Otrais brauciens sākās mazliet vēlāk kā paredzēts, jo drošības mašīna pamanījās avarēt iesildīšanās apļa laikā. Startā lielisks bija 2016. gada Indy 500 uzvarētājs un jaunais kopvērtējuma līderis Aleksandrs Rosi, noturot vadību cīņā ar debitantu Robertu Vikensu, kamēr Vils Pauerss nosargāja trešo vietu no Eda Džounsa uzbrukuma. Trasē nenoturējās Spensers Pidžots, bet Sebastianam Burdē nācās doties boksos ar cauru riepu. Cīņā par devīto vietu Padženo apsteidza Hanteru-Reju, kurš jau desmitajā aplī devās pēc jaunām riepām. Vikenss un Hanters-Rejs izvēlējās trīs pitstopu stratēģiju, līdz ar to nonāca priekšā Rosi un pārējiem braucējiem. Rosi pārsvars tuvojās 15 sekundēm, kamēr cīņā par otro vietu iesaistījās 7 mašīnas. Hanters-Rejs bija uzņēmis labu tempu un pēc Rosi otrā pitstopa jau atkal bija viņam priekšā, bet, trešo reizi izbraucot no boksiem, Hanters-Rejs jau bija priekšā Vilam Pauersam otrajā pozīcijā. Amerikānis noķēra Rosi, kurš pieļāva kļūdu bremzējot, kā rezultātā Rosi nācās veikt vēl vienu boksu apmeklējumu un noslēgt sacensības tikai 12. vietā.

Pēc Detroitas dubultposma saasinājusies cīņa čempionāta kopvērtējumā – par līderi kļuvis Vils Pauerss ar 309 punktiem, viņam seko Skots Diksons ar 304 punktiem, bet Aleksandrs Rosi līdz šim guvis 298 punktus. 20 punktus aiz Rosi atrodas otrā brauciena uzvarētājs Raiens Hanters-Rejs. Jau šonedēļ risināsies nākamais posms, kas tiks aizvadīts Teksasas ovālā.

Rezultāti:
Sestdienas brauciens
Svētdienas brauciens