Bijusī autosportiste un “Mercedes” F1 komandas vadītāja Toto Volfa sieva Sūzija Volfa kļuvusi par “Venturi GP” Formula E čempionāta komandas vadītāju, kā arī vienu no tās akcionāriem.

Kad pārstāju sacensties kā braucēja 2015. gadā, vēlējos palikt motorsporta apritē, arī nesēžot pie stūres. Konkurences instinktus tik viegli izslēgt nav iespējams. Vēlme sasniegt pēc iespējas augstākus rezultātus nekur nav zudusi. Man bija nepieciešams laiks, lai pilnībā saprastu, kādā virzienā vēlējos pieņemt izaicinājumu, un nu esmu atradusi nākamo soli, kļūstot par “Venturi GP” komandas akcionāri un vadītāju,” stāsta Sūzija Volfa.

Žildo Pastors, “Venturi GP” komandas prezidents atzinis, ka Volfas nolīgšana ir kārtējais solis mērķiem izplest komandu pēc vienošanās ar “HWA” par jaudas agregāta izstrādi nākamajai sezonai un Felipes Masas piesaistes no 2018./2019. gada sezonas.

“F1LV

Pie “Venturi GP” komandas vadīšanas Volfa ķersies jau nākammēnes gaidāmajā sezonas noslēguma dubultposmā Ņujorkā, kur par Maro Engela komandas biedru kļūs Toms Dilmans, nomainot DTM čempionātā aizņemto Eduardo Mortaru.

Sūzija Volfa no 2006. līdz 2012. gadam startēja DTM čempionātā, bet karjeras otrajā pusē kļuva par “Williams” F1 komandas testu braucēju, piedaloties arī četrās piektdienas treniņu sesijās. Pēc karjeras beigām Volfa vadīja “Dare to be Different” kustību, kas stimulē jaunu sieviešu un meiteņu piesaisti motorsportam.

“Venturi GP” vienība Formula E čempionātā startē jau kopš pirmās sezonas, kad tās budžetu nodrošināja Žildo Pastors un amerikāņu aktieris Leonardo di Kaprio. nepilnu četru sezonu laikā tai uzvaras gan nav izdevies. Šosezon “Venturi GP” komanda izcīnījusi 56 punktus, kas komandu ieskaitē ļauj ieņemt septīto pozīciju.