Pieckārtējais pasaules rallija čempions Sebastians Ožjē ar “Red Bull” atbalstu piedalīsies rūpnīcas mājas trasē Austrijā notiekošajā DTM posmā “Mercedes” komandas sastāvā.

Lai gan katrs ražotājs sezonas laikā var startēt tikai ar sešām automašīnām, ja abi konkurenti to atļauj, ir iespējas pieteikt septīto mašīnu. “Audi” šo izdevību izmantoja jau sezonas pirmajā posmā Hokenheimā, dodot iespēju atvadu sacīkstes aizvadīt Matiasam Ekstromam, kamēr “BMW” sastāvā Misano trasē pie stūres sēdīsies leģendārais Alekss Zanardi.

Ožjē šogad cīnās par kārtējo titulu ar “M-Sport” komandas “Ford” spēkratu. Viens no komandas galvenajiem sponsoriem “Red Bull” atbalsta arī “Mercedes” DTM komandu, kas pavēris izdevību francūzim izmēģināt ko jaunu.

Ožjē jau vairākkārt piedalījies salonautomobiļu sacensībās tādos čempionātos kā Porsche Supercup un ADAC GT Masters, bet pērn veica testus ar “Red Bull” 2011. gada modeļa Formula 1 mašīnu.

“Red Bull” trasē DTM risināsies šīs sezonas priekšpēdējais posms. Tas notiks 22. un 23. septembrī pirms sezonas noslēguma oktobra vidū Hokenheimā.