“Red Bull” braucējs Makss Verstapens atzinis, ka nav apmierināts ar “Renault” šī gada dzinējiem, norādot, ka tiem ir ļoti slikta izturība, kamēr attīstītā jauda ir grūti pieņemama.

Makss Verstapens aizvadītajā nedēļā notikušā Ungārijas Grand Prix kvalifikācijā ieņēma 7. vietu, bet sacīkstēs paguva pakāpties līdz 5. vietai, kad jau pēc 5 apļiem dzinēja defekta dēļ viņam nācās doties malā un palikt bez punktiem.

Ja godīgi, iznākums nav tāds, kādu to vēlējāmies. Mūsu komanda maksā miljonus par pieņemamu dzinēju, tomēr tas turpina lūzt. Mēs bijām paši lēnākie. Šobrīd to ir grūti pieņemt. Pēc treniņiem mašīna likās laba. Pēc sacīkstēm vienmēr ir grūti teikt, kāds rezultāts bija iespējams. Ja priekšā nekas nenotiktu, visticamāk, ieņemtu 5. vietu. Jau atkal vērtīgi punkti izmesti vējā.

“F1LV

Verstapena komentāri bija ievērojami piezemētāki kā radio komunikācijā ar komandu uzreiz pēc izstāšanās: “F***. Kas par sasodītu joku visu šo laiku ar šo s***?” Dusmīgā ziņa ar pamatīgu cenzūras devu tika atskaņota arī TV skatītājiem. “Radio komunikācijā biju ļoti dusmīgs. Domāju, ka bija daudz pīkstuļu. Žēl, ka tā, jo vēlējos, lai manas domas tiktu sadzirdētas.

Tā kā problēmas Verstapenam bija ar MGU-K sistēmu un “Red Bull” sportists ir iztērējis jau visas 3 šosezon paredzētās jaudas agregāta komponentes uz sacīkstēm Beļģijā augusta beigās, visticamāk, nāksies saņemt starta pozīciju sodu par limita pārtērēšanu. Verstapens norādījis, ka vēl nezin, vai sodu izcietīs Spa un šobrīd par to īpaši neinteresējas, norādot, ka šobrīd viņam nav noskaņojums doties vasaras atvaļinājumā.