Luiss Hamiltons atzinis, ka “Mercedes” komanda nedrīkst atpalikt no “Ferrari” komandas piekoptajiem ‘trikiem’, lai saglabātu izredzes cīņā uz titulu.

Beļģijas Grand Prix laikā Sebastians Fetels pirmajā aplī apsteidza Luisu Hamiltonu un pārliecinoši nosargāja savu pozīciju līdz sacīkšu finišam, sadeldējot Hamiltona pārsvaru čempionāta kopvērtējumā līdz 17 punktiem.

Pēc finiša Hamiltons izteica divdomīgus komentārus par Fetela “Ferrari” formulu, kas šogad jau vairākkārt nonākusi tehnisko inspektoru redzeslokā, tomēr nekādi pārkāpumi līdz šim nav konstatēti.

“F1LV

Mums visiem ir kaut kādi triki savām mašīnām. Kaut kas tās padara īpašas. Nezinu, kas tieši tas ir “Ferrari” mašīnām. Nesaku, ka viņi dara ko ārpus noteikumiem, tomēr ir nianses, kas padara viņu mašīnu īpašu. Šoreiz viņi mūs pārspēja. Ir lietas, ko viņi izmanto, bet mēs nē, taču tai pat laikā tas strādā arī otrādi. Mums jāspēj identificēt šīs lietas un veikt uzlabojumus.

Abos nogriežņos Fetels bija konkurētspējīgāks par mani. Pirms boksu apmeklējuma spēju mazliet pietuvoties, tomēr beigās tam nebija nozīmes, jo nebiju spējīgs atkārtot viņa apļu laikus. Uz posmu ieradāmies ar labiem uzlabojumiem savam dzinējam. Ik reizi, kad veicam progresu, viņi sper lielāku soli. Zinājām, ka taisnēs “Ferrari” būs labāki. To pierādīja pirmais un trešais sektors kvalifikācijā. Pēdējos četrus posmus zinām, ka viņu mašīnai ir kas tāds, kas padara tās ievērojami ātrākas taisnēs. Laikam mums atliks strādāt vēl smagāk.

Sacensību uzvarētājam Fetelam ir sava versija par ātruma atšķirībām. “Es ceru, ka mums ir vairāk jaudas. Ja tā, tad mūsu dzinēju nodaļas pārstāvji paveikuši lielisku darbiņu. Šīs ir lieliskas ziņas, jo pēdējo divu gadu laikā esam veikuši stabilu progresu. Braucām ar mazāku antispārnu, tādēļ bijām pārāki pirmajā un trešajā sektorā. Otrajā gan nebijām tik ātri. Varu piekrist, ka jaudas ziņā šogad esam tuvāk. Patīkami redzēt progresu, jo pērn mums te nebija cerību.