Neraugoties uz strauji pieaugošo atstatumu čempionāta kopvērtējumā līdz vadošajām komandām, “Red Bull” braucējs Makss Verstapens ir pārliecināts, ka viņa pārstāvētajai vienībai ir šobrīd ātrākās formulas visā čempionātā.

Domāju, ka mums ir pati ātrākā mašīna. Par to varējām pārliecināties Singapūrā. Protams, ceram, ka ar jaunu dzinēju piegādātāju virzīsimies uz pareizo pusi. Komandas vadība sastāv no pareizajiem cilvēkiem, tomēr viss vēl nav perfekti. Arī nākamais gads būs smags, tomēr ceru, ka pēc tā tiksim pie labas izdevības,” stāsta Makss Verstapens.

Lai gan pāreja no ilggadējā sadarbības partnera “Renault” uz “Honda” uz papīra varētu nešķist diez ko prātīgs solis, zinot viņu pēdējo gadu ķibeles ar “McLaren”, tomēr Verstapens ir drošs, ka šis ir pareizais solis.

“F1LV

Viņu budžets ir daudz lielāks kā mūsu tagadējiem piegādātājiem. Var redzēt, ka viņi dodas pareizajā virzienā, veicot visus nepieciešamos testus. Viņi ļoti, ļoti grib uzvarēt. Mūsu komandā jau valda uzvarētāju domāšana. Tagad arī otrā pusē – dzinēju jomā – panāksim to nākamā gada laikā.

Lai gan “Honda” pārstāvji šo informāciju vēl nav apstiprinājuši, tomēr, iespējams, jau nākamnedēļ Krievijā būs redzamas to uzlabotās versijas. Tikmēr “Red Bull” pēc vilšanās “Renault” C specifikācijas jaudas agregātos varētu atgriezties pie iepriekš lietotajiem B specifikācijas ražojumiem.

Šobrīd “Honda” dzinējus F1 izmanto vienīgi “Toro Rosso” komanda, bet jau nākamgad tie būs pieejami arī “Red Bull”, kuru pārstāvēs Makss Verstapens un Pjērs Gazlī, kurš šobrīd startē “Toro Rosso”.