“Haas” komanda paziņojusi savu sastāvu nākamā gada Formula 1 sezonai. Amerikāņu vienība saglabās abus šīs sezonas braucējus Romēnu Grožānu un Kevinu Magnusenu. Tas nozīmē, ka “Haas” būs viena no tikai divām komandām, kas paturējusi abus pamatsastāva braucējus.

Pēc ļoti neveiksmīga sezonas sākuma Romēna Grožāna palikšana komandā bija zem jautājuma zīmes, tomēr labs turpinājums ļāvis samazināt deficītu līdz Kevinam Magnusenam, kamēr divi no galvenajiem konkurentiem atraduši vietu citās komandās – Šarls Leklerks dosies uz “Ferrari”, bet Antonio Džiovinaci – uz “Sauber”.

No paša sākuma mums vajadzēja pieredzējušus braucējus, lai palīdzētu komandai attīstīt mašīnu vēlamajā tempā. Esam tikuši pie diviem ļoti labiem un pieredzējušiem braucējiem – Romēna Grožāna un Kevina Magnusena. Esam veikuši pamatīgu progresu, salīdzinot ar pagājušo gadu, tādēļ lēmums paturēt abus braucējus bija ļoti viegls,” stāsta komandas vadītājs Guntars Steiners.

“F1LV

Lai gan pēdējos divos posmos “Haas” braucēji palikuši bešā, komanda ar 76 punktiem ieņem piekto vietu konstruktoru kausā (atrastos 6. vietā, ja “Force India” netiktu atņemti pirms vasaras pārtraukuma izcīnītie punkti). Braucēju ieskaitē Magnusens ar 49 punktiem ieņem devīto vietu, bet Grožāns ar 27 punktiem ir 14. vietā.

Romēns Grožāns komandai pievienojās jau tās pirmajā pastāvēšanas sezonā 2016. gadā, bet Magnusens komandā nonāca gadu vēlāk, nomainot Estebanu Gutjeresu.