Reiņa Nitiša un latviešu komandas “Sports Racing Technologies” sadarbība turpināsies arī novembra beigās notiekošajā FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sezonas noslēdzošajā posmā Dienvidāfrikā.

Vakar jau vēstījām, ka Nitišs šonedēļ piedalīsies Ziemeļeiropas rallijkrosa čempionāta sacensībās Tierpē, taču nu tapis zināms, ka jēkabpilietis uz starta stāsies arī Keiptaunā, kur piedalīsies pasaules čempionāta RX2 klases cīņās, kļūstot par Vasīlija Grjazina komandas biedru.

Reinis Nitišs: ”Otrdien aizvadījām labus testus. Dienas pirmā puse bija saulaina un sausa, bet pēc tam sāka līt. Tas ir labākais, kas vienā testu dienā var notikt, jo varēju izmēģināt auto dažādos apstākļos. Domāju, ka atradu ļoti labu ātrumu, taču patieso manu ātrumu redzēsim Zviedrijā.

Šī Reinim Nitišam būs debija RX2 (agrāk RX Lites) čempionātā. Pēc 2013. gadā izcīnītā Eiropas čempiona titula S1600 klasē Reinis pavadīja četras sezonas pasaules čempionātā, startējot Supercars ieskaitē, bet šogad kļuva par Eiropas čempionu savā mājas posmā CSDD Biķernieku trasē.