Race of Champions rīkotāji paziņojuši, ka šoziem gaidāmais pasākums no 19. līdz 20. janvārim risināsies Brāļu Rodrigesu trasē, Mehiko.

‘Čempionu sacīkšu’ rīkotāji apstiprinājuši, ka sacensību norisei tiks izmantota tikai tā tarses daļa, kas ved cauri leģendārajam ‘Foro Sol’ stadionam, nodrošināt vietas ļoti lielam skatītāju pūlim. Kā jau tas pēdējos gados ierasts, pasākums risināsies divu dienu garumā – 19. janvārī tiks noskaidroti nāciju kausa ieguvēji, bet svētdien tiks aizvadītas individuālās sacensības.

Braucēju sastāvs vēl nav zināms, tomēr tas vienmēr sastāvējis no spožākajām F1, IndyCar, salonauto, rallija, rallijkrosa un motosporta zvaigznēm, kā arī jaunajiem talantiem junioru kategorijās un vietējiem talantiem.

Pērn Rijādā uzvaru Vācijai nāciju kausā atnesa DTM čempions Renē Rasts un divkārtējais Lemānas 24 stundu uzvarētājs Timo Bernhards, bet individuālajā ieskaitē bijušais F1 braucējs Deivids Kulthārds finālā pieveica divkārtējo pasaules rallijkrosa čempionu un rallija leģendu Peteru Solbergu.