Makss Verstapens atzinis, ka tehniskas ķibeles ar “Red Bull” formulu bremzēšanas laikā maksājušas viņam iespēju izcīnīt Meksikas Grand Prix pole position.

Makss Verstapens uzrādīja ātrāko apļa laiku izšķirošās kvalifikācijas kārtas pirmajā mēģinājumā, taču par visu laiku jaunāko pole position ieguvēju Formula 1 vēsturē viņam sestdien liedza kļūt komandas biedrs Daniels Rikjardo, kurš Verstapenam piekāpās visās trīs treniņbraucienu sesijās.

Viss neizdevās tik gludi. Visas kvalifikācijas garumā cīnījos ar to pašu problēmu, kas mani piemeklēja jau otrajos treniņos, kad, pārslēdzot pārnesumus uz zemākiem, aizmugurējās bremzes sāka bloķēties brīdī, kad atlaidu gāzes pedāli. Šāda mašīnas uzvedība nav pareiza, tomēr līdz kvalifikācijai nepietika laika, lai ar to tiktu galā. Nācās veikt izmaiņas bremžu regulējumos, lai stabilizētu visu mašīnu. Šādu kvalifikāciju nevēlās aizvadīt neviens, jo šis ir laiks, kad būt maksimāli agresīvam.”

“F1LV

Neraugoties uz to, Verstapenam izdevās nodrošināt otro pozīciju blakus komandas biedram Rikjardo. Šī būs pirmā reize kopš 2013. gada, kad visu pirmo starta rindu aizņem “Red Bull” formulas. “Biju pārsteigts, ka sākumā bijām trešās kārtas līderi, jo nejutos labi ar mašīnu. Nav viegli paredzēt šādas lietas. Kvalifikācija nav laiks, kad cīnīties ar problēmām,” turpina Verstapens.