Kevins Ēriksons, Foto: F1.LV/Edgars Beļakovs
Kevins Ēriksons, Foto: F1.LV/Edgars Beļakovs

FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta nākotne kļūst arvien neprognozējamāka, jo šīs sezonas izskaņā čempionātu pametīs vairākas komandas, tostarp “Olsbergs MSE” vienība, kura 2014. gadā ieguva komandu čempiona titulu, bet Reinis Nitišs tās sastāvā tika pie trešās vietas braucēju kopvērtējumā.

Sarunā ar F1.LV portālu “Olsbergs MSE” komandas braucējs un komandas īpašnieka dēls Kevins Ēriksons atklāj, ka komanda nepamet čempionātu uz visiem laikiem, tomēr esošajā situācijā vislabākais ir koncentrēties uz 2021. gadā gaidāmajām elektriskajām mašīnām.

Kevins Ēriksons, Foto: F1.LV/Edgars Beļakovs
Kevins Ēriksons, Foto: F1.LV/Edgars Beļakovs

Zviedru sportists, kurš ir Reiņa Nitiša vienaudzis, arī stāsta, ka pagaidām nav zināms vai pašam nākamgad izdosies piedalīties sacīkstēs: “Protams, ir žēl, ka “Olsbergs MSE” vienība aizies no World RX pēc šīs sezonas. Tas arī padara grūti prognozējamu manu nākotni, un vai es kaut kur un kaut ko vispār braukšu nākamajā sezonā. Tomēr šobrīd nav iespējams vienkārši piedalīties pasaules čempionātā, jo ir neiespējami iegūt pietiekami daudz sponsorus, lai nodrošinātu visu nepieciešamo naudu. Ir jābūt vai nu rūpnīcas atbalstam vai ļoti bagātam.”

“F1LV

Ēriksons uzsver, ka komandai ir skaidrs plāns elektrisko auto virzienā: “”Olsbergs MSE” komandai ir skaidrs virziens un mēs neapstāsimies, bet šobrīd nevaram palikt Pasaules RX un lieki tērēt naudu. Mēs fokusējamies uz nākotni, kas būs ar elektro mašīnām. Lai arī neviens to nevēlās, tas ir tas, uz ko visiem jāvirzās, ja vēlas nākotni rallijkrosā. Man personīgi nav iebildumu pret eletriskajām mašīnām, jo es zinu, ka tās būs monstri trasē.”