“Mercedes” motorsporta daļas un Formula 1 komandas vadītājs Toto Volfs sava bijušā braucēja Mihaela Šūmahera pienesumu nosaucis par vienu no galvenajiem iemesliem, kādēļ Breklijā bāzētā komanda dominējusi pēdējo sezonu laikā.

Šūmahers savu F1 debiju piedzīvoja tālajā 1991. gadā, vēlāk kļūstot par uzvarām un tituliem bagātāko braucēju čempionāta vēsturē. 2006. gadā Šūmahers karjeru noslēdza, taču pēc trīs gadu pauzes atgriezās “Mercedes” sastāvā, kur pavadīja 3 sezonas. Šodien vācu braucējs svin savu 50. dzimšanas dienu.

Mihaels ir viens no tiem cilvēkiem, kurš ir atbildīgs par mūsu pēdējo piecu gadu panākumiem. Viņš nelīdzinās nevienam citam braucējam. Viņa iespaidīgā pieredze pamatīgi palīdzēja mūsu komandas attīstībā. Kad atgriezāmies F1, viņš spēlēja milzīgu lomu. Esmu neizsakāmi pateicīgs Mihaelam par šo ieguldījumu,” stāsta Toto Volfs, kurš pie vienības stūres nonāca 2013. gadā, kad Šūmahera vietu komandā ieņēma Luiss Hamiltons.

Volfs arī dalījās iespaidos par pirmo reizi, kad abi tikās. Lidojuma laikā Šūmahers izaicināja Volfu galda spēlē ‘backgammon’. Vācu braucējs ir pārliecinoši dominējis abas partijas. “Beigās mēs spēlējām un runājamies visu lidojuma laiku. Mums bija patīkama un draudzīga saruna, tādēļ, nolaižoties lidostā, bija sajūta, ka es viņu pazītu jau ilgāku laiku.”