Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images

Šodien pl. 17:00 notiekošā Formula E čempionāta sezonas otrā posma Marakešas ePrix laikā Makss Verstapens daļēji izcietīs FIA pērn piešķirto sodu par uzvedības pārkāpumiem Brazīlijas Grand Prix laikā.

Formula 1 sezonas priekšpēdējā posmā Brazīlijā viss liecināja, ka Makss Verstapens izcīnīs uzvaru, taču sadursme ar par apli atpalikušo Estebanu Okonu liedza “Red Bull” triumfēt. Pēc finiša svēršanās procedūras laikā abu braucēju konflikts vēlreiz uzliesmoja un Verstapens vairākas reizes pagrūda Okonu, ar kuru nespēj saprasties jau kopš pusaudžu gadiem. Par šo rīcību FIA jaunajam Nīderlandes pārstāvim piešķīra divu dienu piespiedu publisko darbu.

Pirmo no divām dienām Verstapens šodien izcieš Marakešā notiekošajās Formula E sacīkstēs, asistējot sacīkšu tiesnešiem. Jāpiebilst, ka sacīkšu braucēju tiesnesis šai posmā ir cits bijušais “Red Bull” braucējs Vitantonio Liuci. Verstapena pienākumi ietvers ciešu sekošanu tiesnešu darbam kā izglītojošs un informatīvs mācību process. Pagaidām vēl nav zināms, kad Josa Verstapena dēls izcietīs otro piespiedu darba dienu.