Pagājušās sezonas Eiropas rallijkrosa čempiona Reiņa Nitiša pārstāvētā “GRX Taneco” komanda publicējusi pirmās fotogrāfijas ar mašīnām, kuras pasaules čempionātā šogad izmantos tās braucēji.

Gan Nitiša, gan viņa komandas biedru Timera Timerzjanova un Niklasa Gronholma mašīnu kapots būs balts ar ģenerālsponsora “Taneco” simboliku, tomēr atlikusī virsbūve katram ir savā krāsā – Timerzjanovs saglabājis dzeltenos, bet Gronholms oranžos toņus. Tikmēr Reiņa mašīnas dizains ieguvis tirkīza krāsas elementus, bet uz mašīnas sāniem joprojām būs redzams viņa sponsora “Circle K” logo.

Foto: Gronholm RX

Pēc ļoti sekmīgi pavadīta gada Eiropas čempionātā Nitišs šogad atgriezies pasaules čempionāta apritē, kur kļuvis par “GRX Taneco” attīstības braucēju. Lai gan jēkabpilietis ar “Hyundai i20” nestartēs visos sezonas posmos, viņa prasmes darbībā būs iespējams vērot sezonas atklāšanā Abū Dabī nākamās nedēļas izskaņā.

Foto: Gronholm RX

Savas šī gada mašīnas atrādījuši arī “GRX Taneco” konkurenti “GC Kompetiton” un to junioru komanda “GC Academy”, kas sacensībās izmatos attiecīgi “Renault Megane” un “Renault Clio”.

Ja pērn bijām ieraduši redzēt Gerlēnu Šišerī pelēki-oranžā mašīnā, bet Antonu Marklundu Zviedrijas nacionālajos toņos, tad nu šie dizaini sapludināti ļoti neparastā veidā. Līdzīgā stilā ieturēti krāsojumi arī Sirila Raimonda un Žiljēma de Ridēra spēkratiem.

Foto: GCK
Foto: GCK
Foto: GCK
Foto: GCK