Pāragri mūžībā aizgājušā Čārlija Vitinga pienākumi šajā nedēļas nogalē notiekošajā Formula 1 sezonas otrajā posmā Bahreinā sadalīti starp trim cilvēkiem.

Jau ziņojām, ka plaušu embolijas dēļ Čārlijs Vitings nomira dienu pirms šīs sezonas sākuma. Viņa lomu Austrālijā ieņēma Maikls Masi, kurš uz visu sezonu tika deleģēts par sacīkšu direktoru atbalsta sērijās Formula 2 un Formula 3 čempionātos. Sacīkšu direktora amatu Masi saglabājis arī uz Bahreinas Grand Prix.

Masi šai posmā ieņems arī FIA drošības delegāta lomu, tomēr vairs nebūs atbildīgs par starta procedūras nodrošināšanu. Šis pienākums piešķirts F1 pasākumu loģistikas menedžerim Kristianam Brillam.

“F1LV

Par Masi sacīkšu direktora vietnieku iecelts līdzšinējais sacīkšu kontroles sistēmu menedžeris Kolins Heivuds.

Šobrīd Formula 1 čempionāta vadība kopā ar FIA aktīvi strādā, lai rastu kopsaucēju Vitinga pozīcijas aizpildīšanai ilgtermiņā visos trīs viņa ieņemtajos posteņos (sacīkšu direktors, tehniskās komitejas vadītājs un drošības delegāts). Šobrīd izskatās, ka Vitinga pienākumi arī turpmāk tiks sadalīti vairāku cilvēku starpā, tā vietā, lai nozīmētu vienu tiešo ‘amatu mantinieku’.