“Mercedes” F1 komanda savā jauno braucēju programmā iekļāvusi 15 gadus veco igauni Paulu Āronu, kura vecākais brālis Ralfs pērn izcīnīja 4 uzvaras Eiropas F3 čempionātā.

Pauls Ārons ir Eiropas čempions karjerā un šosezon pārgāja uz formulu sacensībām. Itālijas F4 čempionāta kopvērtējumā savā debijas sezonā Ārons šobrīd ieņem devīto pozīciju, bet Vācijas F4 čempionātā izcīnīta viena uzvara, kas ļauj ieņemt piekto pozīciju. Tāpat kā vecākais brālis Ralfs, Pols Ārons savu karjeru junioru formulās bruģē caur “Prema” komandu.

“Mercedes” jauno braucēju sistēma nu sastāv no pieciem braucējiem. Tās atlikušie biedri ir “Mercedes” F1 komandas testpilots Estebans Okons, “Williams” braucējs Džordžs Rasels, kā arī kartinga zvaigznes Andrea Antonelli un Alekss Pauels.

Pols Ārons kļuvis par otro igauņu autosportistu, kurš ir kādas Formula 1 komandas paspārnē. Formula 3 braucējs Juri Vips pērn tika iekļauts “Red Bull” jauno braucēju akadēmijā, kamēr Ralfs Ārons, neraugoties uz spožiem rezultātiem, neuzsāka sadarbību ar F1 komandām un šogad nestartē nevienā čempionātā.