Pjērs Gaslī uzrādīja labāko apļa laiku pirmajā Lielbritānijas GP treniņā, kurš tika pārtraukts pēc Romēna Grožāna avārijas boksu celiņā un Kimi Raikonena apstāšanās trasē.

“Mercedes” pilots Valteri Botass uzrādīja rezultātu 1m27.629s, kas palika nepārspēts lielāko daļu treniņu, tomēr pēdējā pusstundā uzlija neliels lietus un tas ietekmēja galējo rezultātu. Luiss Hamiltons pievienojās komandas biedram ātrāko apļa laiku tabulā, tomēr sesijas izskaņā “Mercedes” divvadību izjauca Makss Verstapens un Pjērs Gaslī, kurš labāko rezultātu uzrādīja pēdējā minūtē.

Silverstonas trasē, kur pāris sekotros ir uzklāts jauns asfalta segums notika vairāki incidenti – Romēns Grožāns avarēja boksu celiņa izejā, kur izslīdēja viņa formulas aizmugure. Trasē saslīdēja arī abi britu debitanti Lando Noriss un Džordžs Rasels, bet sesija tika apturēta pēc Kimi Raikonena apstāšanās trases malā “Luffield” līkumā.

“F1LV

Pēdējās minūtēs savus apļa laikus uzlaboja arī abi “Ferrari” piloti – Šarls Leklērs uzrādīja piekto rezultātu, bet Sebastians Fetels labākajm rezultātam zaudēja vairāk kā vienu sekundi un palika sestajā pozīcijā.

Treniņi 1 – Lielbritānijas GP