Amerikāņu braucējs Huans Manuels Korrea vakar notikušajā sadursmē Formula 2 sacīkstēs lauzis abas kājas, kā arī guvis nelielas mugurkaula traumas, vēstīts sportista mediju pārstāvju oficiālajā ziņojumā.

Ekvadorā dzimušais Korrea vakardien Spa trasē lielā ātrumā uztriecās avarējušajai Antuāna Ubēra formulai. Negadījuma rezultātā Ubērs no gūtajām traumām gāja bojā.

Uzreiz pēc sadursmes Korrea ar helikopteru tika transportēts uz tuvumā esošās Ljēžas slimnīcu, kur sportists tika ievietots intensīvās aprūpes nodaļā ar kaulu lūzumiem abās kājās, kā arī nelielām mugurkaula traumām. Šai laikā 20 gadus vecais braucējs bija pie samaņas. Korream jau sestdienas vakarā tika veikta operācija.

“F1LV

Pagaidām netiek sniegta plašāka informācija par traumu intensitāti un “Charouz Racing” braucēja gaidāmajām izredzēm atgriezties pie formulas stūres.

Huans Manuels Korrea šosezon Formula 2 čempionātā ar 36 punktiem ieņem 12. vietu. Savus labākos rezultātus Korrea sasniedza Baku un Pola Rikāra trasēs, sprinta sacīkstēs ieņemot otro vietu. Zīmīgi, ka Francijā viņš piekāpās vienīgi Antuānam Ubēram. Šosezon Korrea kļuva par “Alfa Romeo” komandas jauno braucēju programmas pārstāvi.