CSDD Rīgas Motormuzēja šodien tika aizvadīta ierastā preses konference nedēļu pirms FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posma Neste World RX of Latvia, kurā arī tika atklāts dalībnieku saraksts gaidāmajām sacensībām.

Preses konferences pirmajā daļā piedalījās galvenais Latvijas RX posma organizators Raimonds Strokšs, kā arī CSDD, LTV, Neste Latvija un Ferratum pārstāvji. Tika pastāstīts kādas izmaiņas un jaunumi sagaidāmi sacensībās, kā arī atklāts, ka 13. septembrī tiks prezentēts  “STARD” komandas sagatavotais jaunais rallijkrosa elektro auto “Projekt E”, kurš nākamajā gadā būs vērojams darbībā World RX sacensību ietvaros.

Otrajā daļā savus mērķus māju sacīkstei atklāja mūsu sportisti Jānis Baumanis un Reinis Nitišs, kā arī Jānis Veģeris, kurš ar savu “Citroen” auto uz starta stāsies FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta Supercar ieskaitē.

“F1LV

Kopumā Pasaules RX Supercar klasē uz starta stāsies 19 sportisti. Interesants papildinājums ierastajiem dalībniekiem būs tikko kā par Eiropas čempionu kronētais Robins Larsons, kurš startē ar Matiasa Ekstroma čempiona titulu ieguvušo auto 2016. gadā.

Eiropas RX Supercar ieskaitē būs redzamas 16 automašīnas, kamēr viskuplākā būs Eiropas čempionāta Super1600 klase, kurā startēs 25 braucēji. Šoreiz gan S1600 klasē nāksies iztikt bez pašmāju braucējiem.

Neste World RX of Latvia posms jau ceturto reizi norisināsies nākamajā nedēļas nogalē, 14. un 15. septembrī. Arī F1.LV komanda būs uz vietas Biķernieku trasē un ziņos par aktuālajiem jaunumiem no paddoka.

World RX Supercar klases dalībnieku saraksts: