Laiks skrien vēja spārniem. Vēl pavisam nesen savos TV ekrānos vērojām cīņas starp abiem brāļiem Šūmaheriem. Mihaels un Ralfs savas karjeras jau beiguši, tomēr nu pienācis laiks jaunajai paaudzei. Ja Mihaela dēls Miks jau kādu laiku klauvē pie F1 durvīm, tad tagad pamatīgu soli šai virzienā ir spēris arī Ralfa dēls Deivids.

Pagājušajā FIA Formula 3 čempionāta posmā Moncas trasē iespaidīgu avāriju piedzīvoja Alekss Peroni. Viņa mašīna neveiksmīgi palēcās gaisā pēc uzbraukšanas uz ‘Parabolica’ pagriezienā novietotās apmales. Pēc šaušalīgā lidojuma Peroni mašīnu pameta paša spēkiem, tomēr vēlāk atklājās ka braucējs guvis kakla skriemeļa savainojumus un izrādījis smadzeņu satricinājuma simptomus. Līdz ar to tika pieņemts lēmums izlaist sezonas pēdējo posmu Sočos.

Par viņa aizvietotāju pie “Campos Racing” formulas stūres kļuvis sešu Formula 1 sacīkšu uzvarētāja Ralfa Šūmahera 17 gadus vecais dēls Deivids, kurš kartingu pret formulu iemainīja tikai 2018. gadā, kļūstot par Apvienoto Arābu Emirātu F4 vicečempionu. Savas karjeras laikā Šūmahers izmēģinājis savus spēkus arī Vācijas F4, Euroformula Open, Spānijas F3 un Āzijas ziemas F3 čempionātos, bet šogad startē reģionālajā Eiropas čempionātā, ar trim uzvarām kopvērtējumā ieņemot trešo vietu tieši aiz Enzo Fittipaldi.

“F1LV

Esmu ļoti priecīgs pievienoties tik augsta līmeņa komandai kā “Campos Racing”. Šī būs mana pirmā pieredze ar tādu mašīnu, tādēļ mums jābūt reālistiem un galvenais uzsvars, cik vien iespējams, jāliek uz mācīšanās procesu,” stāsta Deivids Šūmahers.

Formula 3 čempionātā desmit komandu konkurencē “Campos Racing” ieņem pēdējo vietu. Pirmajos septiņos posmos Alekss Peroni guva piecus punktus, bet viņa komandas biedri Alessio Deledda un Sebastians Fernandezs labāko desmitniekā tā arī nespēja iekļūt.