Lai gan Formula 2 čempions jau noskaidrots, spraigi notikumi netrūka arī svētdienas sprinta sacīkstēs, kas uz ilgāku laiku tika apturētas pēc iespaidīgas avārijas pirmajā aplī.

Pirmās trīs starta pozīcijas aizņēma Ņikita Mazepins, Džeks Eitkenss un Nobuharu Macušita. Abi pirmajā rindā startējušie braucēji nokavēja pirmo bremzēšanas punktu un otrajā pagriezienā izbrauca caur drošības joslu. Eitkenss centās atgriezties trasē par paredzēto ceļu, kamēr Mazepins mēģināja izmantot situāciju, lai tiktu viņam garām.

Abas mašīnas saskārās un Mazepins ietriecās Macušitas mašīnā, kas lielā ātrumā ietriecās drošības barjerā. Mazepins samērā laicīgi pameta notikuma vietu, tomēr ilgāku laiku nebija skaidrības par japāņu braucēja veselības stāvokli. Laimīgā kārtā, Macušita nopietnas traumas nav guvis, tomēr drošības apsvērumu dēļ abi avārijā iesaistītie sportisti tika nogādāti slimnīcā.

Sacīkstes tika apturētas uz vairāk kā pusstundu, kamēr drošības barjera tika salabota un cietušo sportistu automašīnas novāktas no drošības joslas. Aizkavēšanās dēļ sacīkšu distance tika saīsināta no 21 līdz 15 apļiem, tomēr pat šādas izmaiņas aizkavējušas Krievijas Grand Prix braucēju parādi.

Luka Giotto pēc starta haosa nonāca vadībā un izturēja Nika de Vrīsa pēdējo apļu spiedienu, lai izcīnītu uzvaru. Trešais finišēja Kalums Ailots, kurš pirmos apļus pavadīja otrajā pozīcijā pirms de Vrīss tika viņam garām.

Formula 2 Krievijas 2. brauciens

V.  Braucējs  Komanda Rezultāts Punkti
1  Luca Ghiotto  UNI-Virtuosi 15 apļi 15
2  Nyck de Vries  ART Grand Prix 0.7 12
3  Callum Ilott  Charouz Racing System 1.6 10
4  Nicholas Latifi  DAMS 3.3 10
5  Guanyu Zhou  UNI-Virtuosi 3.8 6
6  Sergio Sette Camara  DAMS 7.3 4
7  Sean Gelael  Prema Powerteam 10.3 2
8  Giuliano Alesi  Trident 13.1 1
9  Jordan King  MP Motorsport 14.8
10  Artem Markelov  Arden International 16.7
11  Jack Aitken  Campos Racing 23.8
12  Ralph Boschung  Trident 26.5
13  Matevos Isaakyan  Charouz Racing System 27.4
14  Louis Deletraz  Carlin 31.9
15  Marino Sato  Campos Racing 36.4
16  Tatiana Calderon  Arden International 43.0
17  Mahaveer Raghunathan  MP Motorsport 61.5
NF  Mick Schumacher  Prema Powerteam 8 apļi
NF  Nikita Mazepin  ART Grand Prix 15 apļi
NF  Nobuharu Matsushita  Carlin 15 apļi

Formula 3 sacīkstēs pie uzvaras tika igaunis Juri Vips. Zīmīgi, ka pole position Vips ieguva pateicoties paša izraisītai avārijai pirmajā braucienā, kā rezultātā viņš saņēma 10 sekunžu sodu un atkrita no trešās uz astoto vietu. Triumfs ļāvis “Hitech” pārstāvim Vipam sezonu noslēgt 4. vietā aiz visiem trim “Prema” komandas braucējiem. Šodien Armstrongs un Švarcmans kāpa uz pjedestāla, kamēr Daruvalas mašīna palika nekustīga jau savā starta pozīcijā.