Svētdien, kamēr pārējie Formula 2 braucēji aizvadīja sacīkstes Soču trasē, Huans Manuels Korrea Londonā pārcieta ļoti smagu un komplicētu operāciju, kurā dakteri centās novērst smagās kāju traumas, kas 20 gadus vecajam braucējam radās avārijā Beļģijas posmā, kur dzīvību zaudēja viņa konkurents Antuāns Ubērs.

Jau sākotnēji tika plānots, ka operācija, kuras galvenais mērķis bija ‘rekonstruēt’ braucēja labo kāju un pēdu, ilgs vairāk kā desmit stundas, tomēr operācijas laikā tika konstatēts, ka mediķiem nāksies noņemt vairāk kaula materiāla kā plānots, kā arī tikt galā ar asinsvadu darbības atjaunošanu, līdz ar to operācijas kopējais garums sasniedza 17 stundas.

Pēc tik smagas operācijas nākamās divas, trīs dienas bija izšķirošas, lai pārliecinātos, ka operācijas rezultātā Ekvadoras izcelsmes amerikāņu braucējam nav radušās komplikācijas. Laimīgā kārtā, operācija ir aizvadīta veiksmīgi un talantīgais braucējs pamazām varēs uzsākt rehabilitācijas procesu. Jāpiemin, ka pirms operācijas viņam tika piedāvāta iespēja amputēt kāju, kas būtu salīdzinoši drošāka un vienkāršāka operācija, taču pamatīgi ierobežotu Huanu Manuelu gan privātajā dzīvē, gan profesionālas autosporta karjeras veidošanā.

“F1LV

Pēc divām nedēļām Korream paredzēta vēl viena operācija, taču tā būšot ievērojami vienkāršāka, bet novembra beigās viņš jau F2 braucējs jau varētu pamest slimnīcu un uzsākt pilna laika rehabilitācijas kursu, kas ilgs vismaz gadu.

Pēdējās nedēļas bijušas neiedomājami smagas. Tās ir fiziski un psiholoģiski smagākas kā jebkas, ar ko dzīvē esmu saskāries. Es apzinos, ka mana nākotne no rehabilitācijas skatu punkta vēl ir miglā tīta, it īpaši labajai kājai, bet psiholoģiskā atkopšanās būs ilga un komplicēta. Joprojām cenšos saprast visu, kas noticis un notiek. Vēlos pateikties ik katram cilvēkam, kurš sniedzis man savu atbalstu. Esmu pateicīgs par neiedomājamo skaitu ar laba vēlējuma vēstulēm, kuras esmu saņēmis. No visas sirds vēlos pateikties un ziniet, ka jūsu uzmundrinājumiem un pozitivitātei ir nozīme,” stāsta Huans Manuels Korrea.