“Alfa Romeo” komandas vadītājs Frederiks Vasūrs ir pārliecināts, ka Kimi Raikonena un Antonio Džiovinaci pārstāvētajai vienībai ir labas izredzes ar abiem pilotiem finišēt labāko desmitniekā šonedēļ gaidāmajā Japānas Grand Prix izcīņā. “Jāatceras, ka esam guvuši punktus divās no pēdējām trim sacīkstē, tādēļ finišs ar abām mašīnām punktos ir reāls mērķis, taču mums vienalga šķiet, ka pēdējos posmos varējām sasniegt vairāk. Suzukas trases konfigurācija ievērojami atšķiras no Sočiem un Singapūras, tādēļ ceru, ka C38 modelim tas derēs labāk, lai atgrieztos vidus ešalona cīņās.” Vasūrs arī norādīja, ka ļoti mazas nianses var šķirt septīto vietu no divpadsmitās.

Lai gan Daņila Kvjats diez vai nākamsezon tiks pie paaugstinājuma amatā un, visticamāk, saglabās savu vietu “Toro Rosso” sastāvā, krievu sportists uzskata, ka šobrīd ir ļoti labā formā. “Praktiski visu šo sezonu esmu savā formas pīķī, braucot labāk kā jebkad un izmantojot savu potenciālu. Izbaudu šo situāciju, kas ļauj man vēl vairāk iemīlēt šo sporta veidu. Protams, kad ir redzami rezultāti, tad prieks ir vēl lielāks. Šī sezona ir sanākusi laba. Esmu guvis daudz punktu un pjedestālu komandai, kurai tas nebija izdevies 11 gadus. Tas ir fantastisks sasniegums,” stāsta Kvjats, piebilstot, ka viņam neesot konkrēta mērķa attiecībā uz “Red Bull”, par prioritāti izvirzot komandas uzstādītos mērķus.

“F1LV

“Red Bull” komandas konsultants Helmuts Marko uzskata, ka “Honda” jaudas agregāti nākamgad spers vēl vienu soli uz priekšu savā attīstībā. “Šasijas izstrādes ziņā uzskatu, ka nākamgad būsim labāk sagatavojušies kā šogad. Tikmēr attīstība jaudas lauciņā, ko šobrīd demonstrē “Honda”, ļauj ticēt, ka dzinēja ziņā 2020. gadā visu laiku būsim “Mercedes” un “Ferrari” līmenī.” Nākamā sezona ir pēdējā, kad Makss Verstapens var atņemt Sebastianam Fetelam piederošo visu laiku jaunākā F1 čempiona godu. Zīmīgi, ka Fetels savu pirmo titulu izcīnīja tieši “Red Bull” rindās.