Dens Tiktums pievienojas ‘Williams’ komandai un startēs Formula 2. Amerikānis Logans Sardžents turpinās karjeru ‘Prema’ Formula 3 komandā, bet Formula 2 esošais čempions Niks de Vrīs jau izmēģina “Toyota” WEC prototipu.

Divkārtējais Makao Grand Prix uzvarētājs un bijušais “Red Bull” juniors Dens Tiktums ir pievienojies “Williams” komandai attīstības pilota lomā. Šogad Tiktums pēc neveiksmīga sezonas sākuma “Super Formula” čempionātā Japānā tika atlaists no “Red Bull” akadēmijas, bet atgriezās sacīkstēs Makao F3 posmā un vēlāk noslēdza līgumu ar DAMS komandu par startu nākamā gada Formula 2 čempionātā. Jau iepriekš Tiktums skaidroja, ka viņam ir piedāvājumi no F1 komandām. Tiktuma pienākumos “Williams” ietilps divu Grand Prix posmu programma komandas sastāvā, klātbūtne fabrikā un ļoti intensīva programma simulatorā. 2020.gadā Tiktumam ir iespēja reabilitēties pēc neveiksmīgā 2019.gada un vietas zaudēšanas “Red Bull”, kur viņš tika uzaicināts 2017.gadā, bet vēl pirms tam brits izcieta davu diskvalifikāciju par sadursmes izraisīšanu drošīnas mašīnas perioda laikā.

Vadošā Formula 3 komanda uz nākamo sezonu ir nolīgusi 18 gadus jauno amerikāni Loganu Sardžentu, kurš šogad debitēja F3 čempionātā, ieņemot 19.vietu kopvērtējumā “Carlin” komandas sastāvā. Tomēr jaunā amerikāņa lielākais panākums bija pārsteidzoša 3.vieta Makao Grand Prix izcīņā novembrī. 2015.gadā  Logans Sardžents izcīnīja Kartinga Federācijas Junioru čempiona titulu, kļūstot par pirmo amerikāni, kuram izdevies uzvarēt kādā no FIA kartinga čempionātiem kopš 1978.gada, kad par čempionu kļuva Leiks Spīds. 2017.gadā tās pašas “Carlin” sastāvā amerikānis izcīnīja trešo vietu britu F4 čempionātā. Jāpiemin, ka “Prema” komanda šogad Formula 3 čempionātā aizņēma visas pirmās trīs pozīcijas ar Robertu Švarcmanu, Markusu Armstrongu un Jehanu Daruvalu.

“F1LV

Esošais Formula 2 čempions Niks de Vrīs, kurš jau ir uzsācis startus jaunajā Formula E sezonā “Mercedes-Benz EQ” komandas sastāvā, ir saņēmis piedāvājumu no “Toyota Gazoo Racing” WEC komandas. Jaunais holandietis startēja Bahreinas debitantu testos “Toyota” sastāvā un līdz ar to pirmo reizi izmēģināja “TS050 Hybrid” LMP1 klases modeli. Interesanti, ka Niks de Vrīs ir viens no retajiem zemāko klašu pilotiem, kurš paralēli savai formulu karjerai jau pērn uzsāka startus izturības sacīkstēs, 2018.gadā pievienojoties “Racing Team Nederland” un startēja kopā ar Brendonu Hartliju un Tomasu Laurentu, šogad izcīnot pirmo uzvaru LMP2 klasē Fudži 6 stundu sacīkstē. Neskatoties uz to, ka Formula 2 čempions un bijušais “McLaren” junioru dalībnieks nav spējis atrast vietu Formula 1 sistēmā, jaunais holandietis šobrīd ir lieliskās pozīcijās, lai aizvadītu spožu karjeru Formula E un WEC čempionātos.