“DS Techeetah” komandas braucējs Žans Ēriks Verņē Marakešā notikušajās Formula E sacensībās finišēja 3. vietā, startēdams no 12. pozīcijas. Rezultāts gan nenorāda francūža varoņdarba patiesos izmērus. “Vakardien mani paturēja karantīnā, kamēr atrados slimnīcā. Ļaušu jums iztēloties, kā pagāja mana diena. Jutos mazliet labāk, taču atrados piecu kvadrātmetru lielā telpā. Man klājās ļoti, ļoti slikti, jo iepriekšējās trīs dienas cīnījos ar 40 grādu temperatūru un drudzi. Nebiju labā formā. Sacīkšu laikā par sāpēm aizmirsu un darīju visu, ko spēju. Atceros, ka vienubrīd vaicāju savam inženierim, kurā pozīcijā esmu, jo neredzēju līderus. Viņš atbildēja, ka esmu ceturtais. Oho, pats nenojautu, cik daudz biju atvinnējis.

Viens no spožākajiem jaunajiem talantiem Kristians Lundgards izlaidīs nākamnedēļ paredzētos Formula 2 pirmssezonas testus, jo koronavīrusa epidēmijas dēļ viņam ir aizliegts pamest Spānijai piederošo Tenerifes salu, kur sportists aizvadīja treniņnometni. Dāņu braucējam vīrusa simptomi nav konstatēti, tomēr šobrīd viņam nāksies uzkavēties savā viesnīcas numuriņā. “ART” komanda jau paziņojusi, ka viņa lomu testos pildīs bijušais F1 pilots Sergejs Sirotkins.

DTM čempionātam nācies pārplānot pirmssezonas testu kalendāru. Marta vidū tos bija paredzēts aizvadīt Moncas trasē, Itālijā, kas atrodas dažus kilometrus uz ziemeļiem no Milānas, tomēr koronavīrusa izplatība šai reģionā likusi pārcelt testus uz Vācijā esošo Hokenheimas trasi. Sacīkstes Moncā paredzēts aizvadīt jūnijā. Pagaidām vēl nav pieņemts lēmums, vai kalendārā tiks veiktas kādas izmaiņas.