KORONA VĪRUSA DĒĻ TIEK PĀRCELTS ARĪ FORMULA-E ROMAS POSMS, KAM BIJA JĀNOTIEK 4. APRĪLĪ. 

Itālijā šobrīd ir viena no koronavīrusa apsēstākajām valstīm, un tās valdība ir atcēlusi visus āra sporta notikumus, lai vīruss netiktu izplatīts tālāk. Romas e-prix notiek vienu dienu pēc ierobežojuma atcelšanas, taču treniņbraucieni iekrīt tā pēdējā dienā, tāpēc čempionāta vadība nolēmusi posmu tomēr pārcelt. Šis jau ir otrais gadījums, kad COVID-19 dēļ tiek pārcelts kāds no čempionāta posmiem, kas raisa jautājumus par to, vai nākotnē netiks atcelti arī citi posmi. Iepriekš tika pārcelts arī Sanjas e-prix, kas notiek Ķīnā.

“F1LV

Koronavīruss jeb COVID-19 šobrīd ir atbildīgs par aptuveni 3500 nāvēm, inficēti aptuveni 100 000 cilvēku visā pasaulē. ‘World Health Organization’ to ir pasludinājusi par vispārēju veselības apdraudējumu un brīdina cilvēkus par tā bīstamību.

Formula E vadība gan patur 4. aprīļa datumu par iespēju, tiek domāts par posma pārcelšanu no Romas uz Valenciju, Spānijā, kur norisinājās pirmssezonas testi.

Formula 1 posmi pagaidām netiek atcelti un nākamnedēļ gaidāmais Austrālijas posms visticamāk notiks, taču ir apstādināta Bareinas GrandPrix biļešu pārdošana.