IndyCar vadība ir paziņojusi, ka plāno aizvadīt šīs sezonas Indianapolisas 500 jūdžu braucienu, kā plānots, neskatoties uz sarežģījumiem dēļ oficiāliem norādījumiem Korona vīrusa apkarošanas sakarā.

ASV veselības departaments un slimību apkarošanas centrs rekomendēja atcelt visus ievērojamus pasākumus uz astoņām nedēļām, kas ir līdz 10.maijam. Tas ir divas dienas pirms pirmajiem treniņiem pirms Indy500 sacīkstes.

“Mūsu prioritāte ir nodrošināt apmeklētāju veselību un drošību laikā, kamēr viņi apmeklēs Indianapolisas 500 jūdžu sacīksti, kas notiks 24.maijā,” Indy500 organizatori skaidroja paziņojumā.

“F1LV

Atgādinām, ka IndyCar čempionāta organizatori jau ir atcēluši pirmās četras sacīkstes 2020.gada kalendārā dēļ šīs pandēmijas. Šobrīd iespējamais sezonas sākums atlikts uz Indianapolisas Grand Prix izcīņu, kas risinās leģendārā ovāla iekšienē esošajā trasē. Tomēr šis poms vēl ir ‘lieguma’ perioda laikā.

“Šī ir dinamiska situācija, kuru mēs nepārtraukti uzmanām un koordinējam mūsu darbības ar fedrālajiem, štata un lokālajiem medicīnas dienestiem,” teikts IndyCar paziņojumā. “Mēs gatavojamies visiem gadījumiem un esam gatavi aizvadīt Indianapolisas Grand Prix izcīņu un Indy500 sacīksti, ja situācija ar COVID-19 to pieļaus.”