“McLaren” komandas braucēji Karloss Saincs un Lando Noriss ir labprātīgi piekrituši algas samazainājumam, lai vienība ietaupītu līdzekļus un labāk sagatavotos brīdim, kad sacīkstes atsāksies.

Tieši braucēji, kuriem jāvada miljoniem dolāru vērtās mašīnas, ir tie cilvēki, kuri saņem vislielākos atalgojumus. Pēc racefans.net portālā publicētās informācijas Sainca alga šogad būtu mērāma 8 miljonos dolāru, bet Noriss saņemtu divus miljonus. Tāpat alga samazināta kompānijas vadītājam Zakam Braunam, bet vairāki darbinieki šobrīd atrodas bezalgas atvaļinājumā.

“McLaren” komanda ir bāzēta Vokingā, Anglijā. Pēc Lielbritānijā izsludinātā likuma visi darbinieki, kuri atrodas bezalgas atvaļinājumā un kuru pozīcija krīzes beigās tiks atjaunota, saņems valdības atbalstu 80 procentu apmērā no algas, kamēr vien tas nepārsniedz 2500 mārciņu mēnesī.

“F1LV

Tikmēr “Ferrari” braucējs Sebastians Fetels, kurš nesen noraidīja “Ferrari” līguma pagarināšanas piedāvājumu, norādījis, ka finansiālais aspekts neesot svarīgākais viņa lēmuma pieņemšanā. Četrkārtējais pasaules čempions šobrīd vēl izvērtē piedāvājumus un iespējas, neizslēdzot iespēju pamest čempionātu šīs sezonas izskaņā. Fetels šosezon saņem 33 miljonus USD, tomēr plānots, ka viņa alga strauji saruks, it īpaši ņemot vērā komandas biedra Šarla Leklerka lieliskās sekmes.