Koronavīrusam turpinot savu izplatību, daudziem rodas jautājums, vai Formula 1 sezona vispār notiks. “Ja man būtu jāsniedz jums gala termiņš, es teiktu, ka tas ir oktobris,” norāda Ross Brauns. “Vienmēr būs iespēja ievilkt sezonu līdz pat 2021. gada janvārim. Šobrīd raugāmies šai virzienā.” Pēc šāda paziņojuma ir skaidrs, ka “Liberty Media” ir gatavi aizvadīt sezonu arī ar minimālo pieļaujamo sacīkšu skaitu pilnvērtīgam čempionātam – astoņām, lai gan arvien tiek apspriesti varianti saspiest kalendāru rudenī, veikt posmus bez skatītājiem, kā arī izmantot trases atkārtoti, mainot to konfigurāciju vai virzienu.

“Renault” pievienojusies veselai virknei Formula 1 un citu sporta veidu komandām, kas savus darbiniekus aizsūtījusi bezalgas atvaļinājumā. Darbinieki par aprīli un maiju nesaņems algu, bet gan valsts pabalstu, ko izmaksās Lielbrītānija, jo franču autoražotāju vienība bāzējas Enstounā. Ja radīsies nepieciešamība, bezalgas atvaļinājuma periods tikšot pagarināts.

“F1LV

Seši Formula 1 braucēji paziņojuši par jaunu simulatoru čempionāta izveidi ‘Race for the World’, kura mērķis ir savākt vismaz 100 tūkstošus dolāru, ko novirzīt cīņai ar COVID-19 izraisītajām sekām. Projektā piedalās Šarls Leklerks, Lando Noriss, Alekss Albons, Antonio Džiovinaci, Džordžs Rasels un Nikolā Latifi, kā arī spožākās Formula E, F2, F3 un Super Formula zvaigznes. Sacīkstes tiks aizvadītas 11., 14. un 17. aprīlī, izmantojot “Codemasters” spēli “F1 2019”.