“Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs iegādājies britu autoražotāja “Aston Martin” akcijas. Lai gan šāds solis varētu šķist īpatnējs, jo “Aston Martin” ir galvenais atbalstītājs citai F1 komandai “Red Bull”, tomēr “Mercedes” mātes uzņēmums “Daimler AG” kontrolē arī daļu “Aston Martin” akciju, tādēļ interešu konflikts nav radies. Toto Volfa pārziņā būs 0.95% uzņēmuma akciju, tomēr šāds solis veikts tikai finansiālu apsvērumu dēļ, nekādi neietekmējot Volfa lomu “Mercedes” komandas vadītāja amatā.

Karloss Saincs šo svētdien kļūs par septīto aktīvo Formula 1 braucēju, kurš piedalīsies čempionāta organizētajās virtuālajās sacīkstēs, kas notiks Šanhajas trasē. Tas nozīmē, ka “McLaren” kļūs par otro komandu aiz “Williams”, kuru pārstāv abi pamatsastāva braucēji, jo par vienu no čempionāta spožākajām zvaigznēm kļuvis Sainca komandas biedrs Lando Noriss. Tāpat debiju piedzīvos Formula 2 braucējs Huans Manuels Korrea, kurš pērn guva ļoti smagus savainojumus sadursmē Spa trasē ar Antuānu Ubēru, kurš negadījumā zaudēja dzīvību. Uz starta stāsies arī Korreas pagājušā gada komandas biedrs Kalums Ailots, kā arī Madrides “Real” futbola kluba spēlētājs Tibo Kurtuā.

“F1LV

Tikmēr labdarības sacīkšu čempionātā Race for the World sešu sacīkšu laikā ziedojumos izdevies savākt 70 tūkstošus USD, kas tiks novirzīti cīņai ar pandēmijas izraisītajām sekām. Šai čempionātā pilnībā dominēja Leklerku un Albonu ģimenes – “Ferrari” braucējs Šarls Leklerks kļuva par čempionu, kamēr viņa jaunākais brālis Arturs palika ceturtais aiz Lukas un Aleksa Alboniem. Labāko piecinieku noslēdza F2 braucējs Kristians Lundgārds.

“McLaren” F1 komandas vadītājs Andreass Seidls aicinājis čempionātu būt spējīgiem pielāgoties apstākļiem un būt gataviem uz radikālām izmaiņām, aicinot apsvērt ideju vienā nedēļas nogalē rīkot divas sacīkstes, kā arī izvērtēt 2021. gada pirmssezonas testu nepieciešamību, ja tehniskie noteikumi paliek nemainīgi. Aizvadot vairākas sacīkstes vienā nedēļas nogalē būtu iespējams pasargāt darbiniekus no liekas ceļošanas, kā arī ievērojami palielināt aizvadīto sacīkšu skaitu, lai izpildītu komerciālās prasības.